... ...

reference

LLBG POLYFUNKČNÍ OBJEKT

Cílem společnosti je vybudovat zázemí šaten pro pracovníky továrny, kterých pracuje ve čtyř směnném provozu celkem 1400 a do budoucna se předpokládá jejich další nárůst. K šatnám by měla přibýt celozávodní kantýna a administrativní prostory pro 80 zaměstnanců společnosti.

Pro tento záměr jsme společně s investorem vytipovali stávající průmyslový objekt uprostřed výrobního areálu, který sloužil jako sklad náhradních dílů.

Navrhli jsme přestavbu stávajícího objektu, který bude využívat nespotřebované tepelné zisky jako hlavní a jediný zdroj energie.

Objekt jsme nechtěli zbourat a zatěžovat životní prostředí jeho likvidací, naopak jsme ho chtěli využít takový jaký je a cítili jsme jeho potenciál hlavně v jeho industriálním duchu.

Celý záměr jsme navrhovali s požadavkem investora na udržitelnost. Celou střešní plochu plánujeme využít jako FTV, která udrží v chodu veškeré technologické zařízení objektu 24/7.

Polyfunkční objekt bude propojen s továrnou krytým skleněným koridorem, vznikne tak provozně čistá spojnice mezi výrobními halami a zázemím pro zaměstnance. 

Veškerá přestavba se odvíjí od manuálu společnosti LLBG Bakery group.

fáze projektu:

KONCEPTUÁLNÍ STUDIE